Bijzonderheden lessen

Eventuele bijzonderheden worden voor 13:00 op onze website vermeld.

Nieuws brief

Wij communiceren steeds meer via email naar onze leden.
Wilt u ook onze nieuwsbrief ontvangen? Mail dan "info aan" naar lessen@satana.nl

KNHS-dressuur wedstrijd

Inschrijven voor het indoor seizoen 2017/2018 kan via: MijnKNHS!
De datums zijn te vinden in onze KNHS Agenda.

Dagbesteding

Op onze manege is plaats voor dagbesteding voor jongeren en volwassenen met een verstandelijke beperking of lichamelijke beperking. De dagbesteding bestaat voornamelijk uit paarden verzorgen en terreinonderhoud.
Gelieve contact op te nemen met Ritty van der Velden: info@satana.nl / 06-53481010

Startlijst Halloween Verkleed Wedstrijd

 

 

De manege is vanaf 10:00 geopend!!

 

Definitieve Startlijst
 
Halloween verkleed wedstrijd  
       
   
    http://i281.photobucket.com/albums/kk206/MagisterV/halloween_skelet.jpg
 
30 oktober 2016
 
   
   
proef Starttijd Ruiter(s) Paard(en)  
         
Voor het gemak krijgen alle categorieën een extra naam,
deze heeft niets met de aankleding te maken,
maar maakt het voor ons makkelijker met de prijsuitreiking!!
 
         
    Categorie Meertallen: HorrorClowns  
4B 11:00 Britt Termeer, Ilse Vink en Mandy Budding Malle / Smarty / Palinero  
         
    Categorie Jeugd 2 Tweetallen: Heksen  
5A 11:10 Demi van Baren en Juno de Jong Eigen pony / Eigen pony  
         
    Categorie Jeugd 1  Skeletten  
3B 11:20 Manon Sherry   
3A 11:28 Nadia van Wijck Icarly  
? 11:36 Amber Velders Shadow  
2A 11:44 Jill Frederiks Smarty  
3A 11:52 Julia Mink Honey  
3A 12:00 Lotte Pothuizen Icarly  
8A 12:08 Lisa van Londen  Spikey  
         
    Categorie Jeugd 1 Tweetallen Pompoenen  
2B 12:16 Lynn van den Heuvel en Ingrid van den Heuvel Furby / Dashmira  
1A 12:26 Jade Kierpensteijn en Marieke van Zetten Starlight / Icarly  
1A 12:36 Donna Stuip en Victoria Mitka Sherry / Lady   
         
         
  12:46 Pauze    
         
    Categorie Jeugd 2 Vleermuizen  
F0 13:00 Noor Pothuizen Billy  
2B 13:08 Madelon Grefkens Moonlight  
2A 13:16 Meike van den Heuvel Sherry  
1A 13:24 Olivier Grefkens Furby   
3A 13:32 Annefleur de Gier Sonic  
3A 13:40 Lianne de Jong Billy  
         
    Categorie Meertallen: HorrorClowns  
  13:48 De maandagavond groep van 20.00 Janus / Furby / Bobby / Dashmira / Kiwi / Shadow  
         
    Categorie Jeugd 2 Tweetallen: Heksen  
4A 14:05 Niels Brink en Maud Visser World / Filou  
3A 14:15 Jessica Vink en Danielle van der Putten Grey / Eigen paard  
2A 14:25 Lois Frederiks en India van Hal Mia / Odinga  
3A 14:35 Marissa Bruinier en Tessa Voreux Filou/Twinky  
         
         
    Categorie Meertallen: HorrorClowns  
  14:45 Satana's Pride     
         
         
Ca 15:30 prijs uitreiking: iedereen wordt in kostuum verwacht.  
         
Willen de tweetallen / meertallen goed aangeven wat hun 1e keuze wordt, dit ivm inplannen van de paarden / pony's  
Graag doorstrepen welke paarden je niet rijdt.