Bijzonderheden lessen

Eventuele bijzonderheden worden voor 13:00 op onze website vermeld.

Nieuws brief

Wij communiceren steeds meer via email naar onze leden.
Wilt u ook onze nieuwsbrief ontvangen? Mail dan "info aan" naar lessen@satana.nl

KNHS-dressuur wedstrijd

Inschrijven voor het indoor seizoen 2017/2018 kan via: MijnKNHS!
De datums zijn te vinden in onze KNHS Agenda.

Dagbesteding

Op onze manege is plaats voor dagbesteding voor jongeren en volwassenen met een verstandelijke beperking of lichamelijke beperking. De dagbesteding bestaat voornamelijk uit paarden verzorgen en terreinonderhoud.
Gelieve contact op te nemen met Ritty van der Velden: info@satana.nl / 06-53481010

Zitcompetitie Resultaten

2016

Finale
1e prijs: Lois Frederiks (cat 2) “Best Zittende Manege ruiter 2016” 
2e prijs: Gitte va Gent (cat 4) 

Halve Finale
Gitte van Gent  (cat 4) top 5 en geselecteerd voor de finale.
Lois Frederiks (cat 2) top 5 en geselecteerd voor de finale.

Kwartfinale
Gitte van Gent  (cat 4) top 5 en geselecteerd voor de finale.
Lois Frederiks (cat 2) top 5 en geselecteerd voor de finale.

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
Gitte van Gent  (cat 4)
Lois Frederiks (cat 2) 

2015

“Manege Satana “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2015”

 

 

 

2014

Finale
1e prijs: Gitte van Gent (cat 4) “Best Zittende Manege ruiter 2014” 

Halve Finale
Gitte van Gent  (cat 4) 1e plaats en geselecteerd voor de finale.


Kwartfinale

Cloë de Kruijff (cat 1) 11e plaats
Gitte van Gent  (cat 4) 2e plaats en geselecteerd voor de halve finale.
Denise de Leeuw (cat 4 6e plaats

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
Cloë de Kruijff (cat 1)
Gitte van Gent  (cat 4)
Denise de Leeuw (cat 4)

2013

Finale
5e plaats Denise Leeuw (cat 4)

Halve Finale
Denise de Leeuw (cat 4) en gekwalificeerd voor de Finale.
Cloë de Kruijff

Kwartfinale
Cloë de Kruijff en gekwalificeerd voor de Halve Finale
Marlous Janssen
Serena van Dijkhuizen
Denise de Leeuw


Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
Cloë de Kruijff (cat 1)
Marlous Janssen (cat 4)
Serena van Dijkhuizen (cat 2)
Denise de Leeuw (cat 4)

2012

Kwartfinale
17e plaats Rozemarijn Groeneboom (cat 2)

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
3e prijs: Rozemarijn Groenenboom (cat 2)

2011

Halve Finale
Marlous Janssen (cat 1)
Gitte van Gent (cat 2)


Kwartfinale

Behorend tot de beste 3 en geselecteerd voor de Halve Finale
Marlous Janssen (cat 1)
Gitte van Gent (cat 2)

Regio Finale
Behorend tot de beste 12 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
1e prijs: Denise Leeuw (cat 3) “Hoogste score van de dag”
1e prijs: Demi van Meurs (cat 2)
2e prijs: Gitte van Gent (cat 2)
1e prijs: Marlous Janssen (cat 1)
2e prijs: Denise van Wamel (cat 1)
“Manege Satana “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2011”

 

2010

zit-team 2010
Foto: Zit-team 2010

Finale
1e prijs: Christel Waas (cat 2) “Best Zittende Manege ruiter 2010”
2e prijs: Gitte van Gent (cat 3)
3e prijs: Denise van Wamel (cat 2)

Halve Finale
Behorend bij de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale
Christel Waas (cat 2)
Gitte van Gent (cat 3)
Denise van Wamel (cat 2)

Kwart Finale
Behorend bij de beste 10 en gekwalificeerd voor de Halve Finale
1e prijs: Gitte van Gent (cat 3)
1e prijs : Denise van Wamel (cat 2)  “Hoogste score van de dag”
2e prijs : Christel Waas (cat 2)

Regio Finale
Behorend tot de beste 12 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
1e prijs: Gitte van Gent(cat 3)
1e prijs: Christel Waas (cat 2)
2e prijs: Denise van Wamel (cat 2) 
 2e prijs “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2010”

2009

zit-team 2009
Foto: Zit-team 2009

Finale
1e prijs: Gitte van Gent (cat 2) “Best Zittende Manege ruiter 2009”
4e prijs: Dilay Callaars (cat 1)
5e prijs: Danique Lenderink (cat 3)

Halve Finale
Behorend bij de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale
Dilay Callaars (cat 1)
1e prijs Gitte van Gent (cat 2)
Danique Lenderink (cat 3)

Kwart Finale
Behorend bij de beste 10 en gekwalificeerd voor de Halve Finale
Dilay Callaars (cat 1)
Gitte van Gent (cat 2) “Hoogste score van de dag”
Danique Lenderink (cat 3)

Regio Finale
Behorend tot de beste 12 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
Gitte van Gent (cat 2) “Hoogste score van de dag”
Marlous Janssen (cat 2)
Dilay Callaars (cat 1)
Nikki Jager (cat 3)
Danique Lenderink (cat 3)
 “Manege Satana “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2009”