Bijzonderheden lessen

Eventuele bijzonderheden worden voor 13:00 op onze website vermeld.

Nieuws brief

Wij communiceren steeds meer via email naar onze leden.
Wilt u ook onze nieuwsbrief ontvangen? Mail dan "info aan" naar lessen@satana.nl

KNHS-dressuur wedstrijd

Inschrijven voor het indoor seizoen 2017/2018 kan via: MijnKNHS!
De datums zijn te vinden in onze KNHS Agenda.

 

Dagbesteding

Op onze manege is plaats voor dagbesteding voor jongeren en volwassenen met een verstandelijke beperking of lichamelijke beperking. De dagbesteding bestaat voornamelijk uit paarden verzorgen en terreinonderhoud.
Gelieve contact op te nemen met Ritty van der Velden: info@satana.nl / 06-53481010

Privé les op Z paard of pony?

Wij bieden privé lessen aan op geklasseerde Z paarden en pony's. Deze lessen worden gegeven door onze instructrices die al meerdere paarden op Z niveau hebben uitgebracht.
Privé les met je eigen paard of pony is ook mogelijk.

Afbeeldingsresultaat voor mail

KNHS Startlijsten

Lidmaatschap LR&PC Santana per jaar:  € 16,50 (excl kosten KNHS)
Meer informatie is op te vragen via This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 Bij de KNHS wedstrijden in onze kring zijn startnummer sinds 1 januari 2017 verplicht.
Het nummer is gelijk aan de laatste 3 cijfers van het combinatienummer.
 
Onze indoor kalender staat online!
Inschrijven via MijnKNHS.

 

 
    Definitieve Startlijst
Zondag 1 oktober 2017
             
startlijst  aangepast op 29-09-2017 om 22:51:27    
             
B tm ZZL paarden        
       

 Wegomleidingen op de A15.

Houd rekening met extra reistijd. 

   
tijd Kl. Cat. P.nr. Ruiter Paard Vereniging
12:00 B D 3 Danielle Van der Putten Hannes Satana
12:08 B B 3 Fleur van Veenendaal Wild Woud's Ruben Bergakkerruiters
12:15 L1 D 7 Mynthe Van de Pol Orchid's Babylon Ons Genoegen
12:23 B D 4 Danielle Van der Putten Hannes Satana
12:30 B B 4 Fleur van Veenendaal Wild Woud's Ruben Bergakkerruiters
12:38 L1 D 8 Mynthe Van de Pol Orchid's Babylon Ons Genoegen
12:45 B P 3 Nikki Jager Biastrona Santana
12:53 B P 3 Romy Vink Delano Lekzoomruiters
13:00 L1 P 7 Anne Van Staveren Magic Paardesprong
13:08 B P 4 Nikki Jager Biastrona Santana
13:15 B P 4 Romy Vink Delano Lekzoomruiters
13:23 L1 P 8 Anne Van Staveren Magic Paardesprong
13:30 M1 P 15 Cindy Van Eldert - Klep (HC) Espoir d'Unee JTD Ronde Venen
13:38 M1 P 15 Monique De Jong Grand Amour Bergakkerruiters
13:45 M1 P 16 Cindy Van Eldert - Klep (HC) Espoir d'Unee JTD Ronde Venen
13:53 M1 P 16 Monique De Jong Grand Amour Bergakkerruiters
14:00 M1 P 15 Aniek De Jong Experience Leijeruiters Helvoirt
14:08 M2 P 19 Natasja Van de Velden Saint Babette Satana
14:15 M1 P 16 Aniek De Jong Experience Leijeruiters Helvoirt
14:23 M2 P 20 Natasja Van de Velden Saint Babette Satana
14:30       rijbaan aanpassen (15 min.)    
14:45 Z2 P 27 Joyce Van Zonsbeek Enzo H Musketiers
14:53 Z2 P 27 Marjan Neerincx - Van Lavieren Energy Kasteelruiters
15:00 Z2 P 28 Joyce Van Zonsbeek Enzo H Musketiers